تلگرام مجله کارگزینی
منوی دسته بندی

چرا یک دستگاه ۷۰ درصد و دستگاه دیگر تنها ۱۰ درصد افزایش بودجه داشته است.

زارع در تشریح جلسه کمیسیون تلفیق:
جدول ۷ لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ بررسی شد/ انتقاد نمایندگان به افزایش و کاهش منابع بودجه ای برخی دستگاه ها
مجله کارگزینی – سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ جزییات جلسه عصر دیروز این کمیسیون جهت بررسی بخش دوم لایحه بودجه را تشریح کرد.

به گزارش مجله کارگزینی، رحیم زارع در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق جهت بررسی بخش دوم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ گفت: در این جلسه جدول ۷ لایحه بودجه مورد بررسی قرار گرفت و نمایندگان به این انتقاد داشتند که بطور مثال چرا یک دستگاه حدود ۷۰ درصد منابعش ارتقا پیدا کرده و اما یک دستگاه تنها ۱۰ درصد منابعش افزایش یافته است.

نماینده مردم «آباده،خرم بید،سرچهان» در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ردیف‌های جدیدی در بخش دوم لایحه بودجه ایجاد شده است ادامه داد: ردیف‌ها در قالب کمک به برخی از بخش‌ها لحاظ شده است. البته منابع طرح‌های تملک دارایی برخی از استان‌ها نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است که باید این موارد مورد بررسی قرار گیرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همچنین یکسری مصوبات در بخش اول بودجه به تصویب رسید که متاسفانه تغییراتی در آنها اعمال شده است و این تغییرات بدون اجازه مجلس بوده است دولت باید برای اعمال این تغییرات راهکار قانونی به مجلس ارائه می کرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ تاکید کرد: همچنین در بخش دوم لایحه بودجه متاسفانه برخی از استان‌ها سهم قابل توجهی از تملک دارایی سرمایه‌ای نداشته و اما درآمد مالیاتیشان برای سال آینده ۸۵ درصد رشد کرده است که ان شاءالله این موارد را اصلاح خواهیم کرد تا فشار بر مردم کاهش پیدا کند./

kargozin.com وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *